Eén chassis, zes soorten ruimte
Een zaal koopt geen projector, maar een schema dat blijft draaien: een keynote om tien uur, een repetitie om twee uur, een afsluitende sessie om zes uur en een technicus die er liever niet tussenin weer aan de slag gaat.
De SNP-LU31K is gebouwd rond die realiteit, een 0,96 inch DMD-body, een laser fosfor lichtbron, acht uitwisselbare zoomlenzen,En een reeks signaalpaden die veronderstellen dat iets stroomopwaarts uiteindelijk zal falenHet is gespecificeerd voor grote zalen, musea, theaters, uitvoeringslocaties, live controlekamers en meeslepende shells, waar de projector meer infrastructuur dan apparatuur is.
Wat volgt is de rekenkunde achter die claim, geschreven zodat een technische koper het kan controleren tegen het datablad.
Twee helderheidsnummers, beide gepubliceerd
Het plaatje bevat 28 000 lm en 31 000 lm. Het gaat niet om tegenstrijdige claims, maar om twee verschillende metingen.
28,000 lm is het cijfer dat volgens ISO 21118 wordt gebruikt, gemiddeld over het geheel van het beeld. 31,000 lm is de regelhelderheid, gemeten in het midden van het geprojecteerde beeld.De eerste is wat een lichtmeter je laat zien als je door het scherm loopt.Het tweede is wat het midden van het beeld kan doen.
We publiceren eerst het gemiddelde, want dat is het getal dat de inbedrijfstelling overleeft.kan een schermgrootte en een omgevingslichtniveau plannen en verwachten dat het resultaat op de openingsnacht wordt behaaldEen zaal die een middelste figuur aangeeft en in plaats daarvan een gemiddelde krijgt, zal de eerste week erover discussiëren.
90% gelijkmatigheid is net zo belangrijk als de lumen, het is het verschil tussen een dia die aan de linkerkant van een scherm van 12 meter leest en een die stilletjes naar het frame afdraait.
Contrast: eerst statisch, daarna dynamisch
In het datablad staat:0001 statisch en 3000,000Beide zijn waar en beantwoorden verschillende vragen.
Statisch contrast beschrijft wat het paneel doet in een enkel frame, de figuur die een koper kan reproduceren met een testpatroon en een meter.Dynamisch contrast beschrijft wat de motor doet over de scène veranderingenVoor een theater of een meeslepende shell is de dynamische figuur wat het publiek voelt in een blackout scène.het statische cijfer is wat in het contract hoort.
HDR wordt ondersteund in drie standen: helder, standaard en filmisch, met gamma-aanpassing beschikbaar voor oppervlakken die niet plat wit zijn.een gebogen schelp of een erfgoedmuur reflecteert anders dan een scherm, en gamma is hoe het beeld wordt teruggebracht naar iets dat het oog accepteert.
Acht objectieven, één chassis
De geometrie van het podium werkt zelden samen. Een locatie heeft een lange werppositie aan de achtermuur nodig; een andere heeft 0.65Een derde wil dat de projector in een hoek hangt die het plafond toelaat.
De SNP-LU31K dekt 0.651:1 tot 10.8De vergrendeling van de lens is het detail dat van belang is op een toer of een nieuwe site:Het houdt een vaste focus van drijven als het lichaam wordt verplaatst, omgedraaid of aan een tralie vastgehangen.
Het chassis is 650 * 710 * 251 mm en weegt 54 kg zonder objectief.
Een signaalpad met een reserve
De ingangsets worden dienovereenkomstig gekozen: HDBaseT voor een lange koperen run van het rack, 3G-SDI voor uitzendketens, DisplayPort 1.2 en DVI-D met HDCP voor grafische bronnen, en HDMI 2.0 tweemaal ¢ één voor de showmachine, één voor de back-up laptop die iemand uiteindelijk zal aansluiten.
Uitgangen weerspiegelen de ingangen waar het telt: HDMI 2.0, 3G-SDI, RS232, bedrade afstandsbediening en een 12 V trigger voor schermmaskers, jaloezieën of een relais.
Backupsignaalbronondersteuning is de stiller functie: de projector kan een reservepad achter de primaire houden, zodat een bronfout een schakelaar wordt in plaats van een black-out.
Inputcompatibiliteit bereikt 4096 * 2160 bij 60 Hz. Dat is een inputstatement, geen panelinformatie.
Native 1920 * 1200, en wat het cijfer 4096 betekent
Het paneel is 1920 * 1200, 16:10Het is geen 4K-projector, en dat zeggen we liever in de beschrijving dan dat we het bij inbedrijfstelling ontdekken.
Wat de 4096 * 2160 bij 60 Hz-invoer koopt, is ruimte bij de bron: een 4K-media-server, een grafische kaart die is ingesteld op UHD, of een uitzendingsfeed kan worden aangesloten zonder een scaler voor de projector,en het beeld wordt vervolgens gemappeerd naar het native paneelVoor presentatie-inhoud, controle-ruimte graphics en gemapte media, dat is de praktische vereiste voor een koper die native 4K op het scherm nodig heeft, is dit het verkeerde model,En het korte gesprek nu is goedkoper dan de terugkeer later.
De lichtbron en de onderhoudskalender
Er is geen lamp op een vervangingsschema, wat verandert hoe een onderhoudscontract eruit ziet:het terugkerende regelpunt verdwijnt, en de serviceplanning verschuift van "wanneer gaat de lamp" naar "wanneer is het volgende venster".
De rest van het thermische ontwerp volgt dezelfde logica: 0 ̊50 °C werkbereik, 10 ̊85% RH en 0 ̊2500 m bij een hoogstandsmodus boven de 1500 m.Wat is het getal dat een bouwkundige nodig heeft voordat het plafond leeg is afgesloten?.
Ik wil de Commissie dan ook verzoeken om een voorstel voor een richtlijn inzake de bescherming van de gezondheid van de werknemers bij het gebruik van de elektronische telecommunicatie.
Macht en eerlijke kosten
Het verbruik bedraagt 1000 W of meer, bij 100~240 V wisselstroom bij 50/60 Hz, met standby bij 0,5 W of minder wanneer het LAN aan is en 0,2 W of minder wanneer het uitgeschakeld is.Dat is een efficiënte maar niet wonderbaarlijke verhouding.Het nuttige planningsfeit is het circuit, niet de marketing.
Waar deze projector hoort
- Hoofdzalen en auditoriums- waar het omgevingslicht omhoog blijft en de achterste rij nog steeds een dia moet lezen.
- Musea en galerieën- een dagelijks programma uitvoeren volgens een vast schema, waarbij een lampwisseling een sluiting betekent.
- Theater en optredenscentra✓ die een zwart nodig hebben dat als zwart leest, met HDR-classificatie beschikbaar voor geprojecteerde landschappen.
- Beheersruimtes✓ waar HDBaseT, 3G-SDI en een back-uppad de eigenlijke specificatie zijn.
- Immersive en LBE-schelpen∙ die randfusie, geometrische correctie en 3D synchronisatie nodig hebben vanuit één doos.
Waar het niet hoort
- Kamers die een native 4K-scherm nodig hebben.
- De gegevenslijst bevat geen IP-classificatie en wij zullen er geen uitvinden.
- Installaties die een formele 24/7 dienstverklaring vereisen.
- Dit is een systeem met acht objectieven; het bereik is een familie, niet één zoom.
Wat wij niet claimen
Geen IP-classificatie, geen native 4K, geen 24/7 garantie taal, geen levensduur van de lamp boven de standaard en Eco cijfers.651:1 tot 10.8:1.
Alle cijfers in deze beschrijving zijn afkomstig van het specificatieblad, met inbegrip van de twee helderheidscijfers en de twee contrastcijfers.de voetnoot is in de zin.
Specificaties in een oogopslag
| Artikel 1 |
Waarde |
| Panel |
0.96" type A DMD, DLP chip *1 |
| Helderheid |
28,000 lm (ISO 21118-gemiddelde) * 31,000 lm (midden) |
| Uniformiteit |
90% |
| Contrast |
10,0001 statisch * 3,000,0001 dynamisch |
| Resolutie |
1920 * 1200 inheemse, 16:10 (16:9, 4:3 compatibel) |
| Lichtbron |
Laserfosfor, 20.000 uur std / 25.000 uur eco |
| Linsen |
Acht zooms, nul.65- Tien.8:1, vergrendeling van de lens |
| Shift / installeer |
Vergroting met motor, scherpstelling, verschuiving * 360° |
| Geometrie |
Randfusie, geometrische correctie, sleutelsteen |
| Inbreng |
HDBaseT * 3G-SDI * HDMI 2.0 * 2 * DP 1.2 * DVI-D HDCP * D-sub 15 * 3D-Sync in * RJ45 * RS232 * USB-A |
| Outputs |
HDMI 2.0 * 3G-SDI * 3D-Sync uit * RS232 * bedrade afstandsbediening * 12 V trigger |
| Kracht |
met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Lichaam |
650 * 710 * 251 mm, 54 kg (zonder lens) |
| Milieu |
0°50 °C, 10°85% RH, 0°2500 m |
| Geluid |
40 dB std / 38 dB eco |